Do następnego sezonu!

04.10.2023

Szanowny Użytkowniku Rowerów Miejskich W Piotrkowie Trybunalskim!

Chcielibyśmy Cię poinformować, że zbliża się zakończenie obecnego sezonu rowerowego. Sezon ten był dla nas niezwykle istotny i udany, dzięki Twojemu zaangażowaniu i korzystaniu z naszych rowerów miejskich. Dziękujemy Ci za wspólną podróż i za to, że wybraliście naszą usługę jako środek transportu.

Chociaż kończy się obecny sezon, to mamy dobrą wiadomość na przyszłość. Już teraz możemy potwierdzić, że wrócimy z nowym sezonem rowerowym w następnym roku. Będziemy nadal dostarczać Ci wygodne i ekologiczne rowery miejskie, które pomogą Ci przemieszczać się po Twoim mieście.

Bądź z nami w kolejnym sezonie rowerowym, który przyniesie wiele nowych możliwości i atrakcji. W międzyczasie Twoje konto pozostanie aktywne, więc pamiętaj, że możesz korzystać z innych systemów rowerów miejskich w całej Polsce.

Jeśli masz jakiekolwiek sugestie lub uwagi dotyczące naszej usługi, jesteśmy otwarci na Twoją opinię. Chcemy stale doskonalić naszą ofertę, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenie z korzystania z rowerów miejskich. Dziękujemy Ci za Twój udział w obecnym sezonie rowerowym i mamy nadzieję, że będziemy mogli Cię ponownie obsłużyć w następnym sezonie.

Życzymy Ci wspaniałego dnia i bezpiecznych podróży!